Home Page
NOVINKY
 Vážení klienti,

 
ošetření v nadstandardním čase pro vás a vaši rodinu objednávejte pouze telefonicky:

774 838 853, 774 233 153.

Děkujeme.


VSTUP DO ORDINACE (R. 2023) JE POVOLEN POUZE S ROUŠKOU.


 

Hledáte právě brýle na čtení, snímáte své brýle na dálku?

Nabízíme Vám nové řešení!
   
Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vám představit unikátní výrobek v oboru kontaktních čoček, 14-denní kontaktní čočky Acuvue Bifocal od společnosti Johnson Johnson's.
   
Kontaktní čočky Acuvue Bifocal znamenají řešení pro ty, kteří potřebují brýle na č t e n í  i  na d á l k u, nebo pro ty, kteří své brýle naopak při čtení odkládají. Výrobek, kterému bylo uděleno hned několik patentů, zaručuje dobré vidění na všechny vzdálenosti při různých intenzitách osvětlení a umožní Vám tak vykonávat bez brýlí řadu činností (řízení auta, sledování televize, práci s počítačem, čtení knih, sportovní aktivity apod...)
   
U kontaktních čoček Acuvue Bifocal oceníte především jednoduchost celodenní korekce současně na blízko i na dálku, neomezené zorné pole a volnost pohybu nejen při sportu.
   
Kontaktní čočky Acuvue Bifocal znamenají jednoduchý, bezpečný a pohodlný způsob nošení kontaktních čoček. Manipulaci s nimi výrazně usnadňuje laserem vyrobená značka :rub - líc, v krabičce jsou baleny po 6-ti ks a mají UV filtr.

Zkušební pár Acuvue Bifocal si můžete sami předem vyzkoušet, zkušební pár včetně roztoku a pouzdra obdržíte zdarma od nás.
   
Z důvodu úspory Vašeho času Vás však poprosíme o telefonické objednání předem po-pá tel.: 220510636, popř. nonstop záznamník 220513713.
   
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Novinky
Copyright © 2002 OCAL - Webdesign. All Rights Reserved.